.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

להפוך חלומות למציאות

כל הסודות ליצירת מציאות חדשה בכל התחומי החיים!

רב מכר באמזון בשפה האנגלית!!

רבים מאיתנו מעבירים את החיים בסבל רב ומסיקים שכדי להצליח עלינו לעבוד קשה. לדוגמה, אנו מחפשים שנים אחר הזוגיות המושלמת ואחר האושר שלנו. אנו מאמינים שכסף הוא נחלתם של אנשים בעלי מזל בלבד ואינו מגיע לכולם...

ספר זה ילמד אתכם כיצד להגשים את החלומות שלכם ללא מאמץ רב ולמשוך לחייכם את כל מה שתמיד השתוקקתם אליו: כסף, זוגיות, בריאות או כל משאת נפש אחרת שאליה אתם שואפים.

האם ידעתם שבעזרת כוח המחשבה תוכלו ליצור לעצמכם את המציאות שתמיד חלמתם עליה?

ספר זה יפתח בפניכם צוהר לעולם חדש וילמד אתכם מהי מודעות מחשבתית שבעזרתה תוכלו למנף כל תחום בחייכם.

יובל טביב משתף אתכם ביותר מ- 40 שיטות שישנו את דרך חייכם מקצה אל קצה.

ספר זה יקנה לכם את כל הכלים לשינוי מהותי בחייכם ויצירת מציאות אחרת.

הספר נכתב באופן רהוט, פשוט וקל ליישום.

- ספר משנה חיים!

- שיטה קלה ליישום.

- 41 כלים ליצירת מציאות.

- איך לבצע פעולות שישנו את חייכם?

- הספר שישנה את הדרך שבה אתם מסתכלים על החיים!

 

 

המבקרים משבחים:

" קראתי בחיי כבר כמה ספרים על מודעות עצמית, העידן החדש וספרי הדרכה טובים. ספר הדרכה זה 'להפוך חלומות למציאות' של יובל טביב, יועץ אישי מרצה ומפתח שיטת PMCR (פיזיקת המגנוט ליצירת מציאות) הוא ספר נפלא שכתוב בצורה בהירה וממוקדת, בגובה העיניים והוא מניב תוצאות מיידיות. יש בו את כל המידות הראויות וההבטחות הגלומות בו אכן מתממשות אחת לאחת. גם מי שקרא ומתמצא בחומר ייהנה לקרוא, ללמוד להעשיר את עצמו ולהתקדם בחייו.
כל פרק ופרק בספר הוא ענייני ובעל תועלת עצומה לכל קורא. מידע כגון: כיצד ניתן להגשים את החלומות שלנו ולמשוך שפע רב לחיינו בכל תחומי החיים כל אחד ומה שמתאים לו."

-סיגי קדוש

 

"זהו ספר מבריק.
קיבלתי כלים משמעותיים ליצירת מציאות שונה.
זה לא עוד ספר עיון עם "רשימת מכולת"...,
זהו ספר שנהניתי מקריאתו.
ספר שמשנה חיים..
כתיבתו גבוהה ורהוטה.
אז אם בא לכם להפסיק להיות סקפטיים
ו..."לחשב מסלול מחדש..."
מסלול רגוע ובטוח יותר
זה הספר הנכון
קריאה מהנה

-יפעת ארניה

לרכישת הגירסה המודפסת

88 ש"ח + 11 ש"ח דמי משלוח

 

לרכישת עותק דיגיטלי

 44 + 4 ש"ח משלוח מוצפן

  

הגירסה המודפסת + עותק דיגיטלי + הקדשה אישית

142 ש"ח

129 ש"ח  כולל דמי משלוח

מתוך הספר:

הקדמה:

כולנו היינו רוצים חיים מאושרים יותר, מערכות יחסים שבנויות על הבנה הדדית וכנות, קריירה מוצלחת, יותר כסף ושפע בכל תחומי החיים. ספר משנה חיים זה יגרום לכם להגשים את כל משאלות לבכם באם תתמידו ביישום הכללים — הליך שהוא קל ופשוט. אתם תגלו איך ליישם כמה כללים פשוטים שישנו את חייכם מקצה אל קצה אם רק תאמינו יותר בעצמכם. לא ירחק היום שבו תאמרו לעצמכם, "איך יכולנו לחיות כפי שחיינו עד היום." בספר זה תיחשפו לסקירה מקיפה על מסתרי היקום ואיך תוכלו להפוך את חייכם לגן עדן עלי אדמות. בעולמנו לא חסרים אנשים אומללים, מתוסכלים, עצבניים, שומרי טינה ושמצבם הכלכלי גרוע — תוצר של מעשי ידיהם בלבד! בהמשך הקריאה בספר זה תבינו לעומק מדוע זה קורה ואיך תוכלו ליצור בקלות רבה את המציאות שתמיד חלמתם עליה. השינוי יגיע מהר משחשבתם בעזרת עבודה מתוך מודעות מחשבתית, מעט רצון טוב, אמונה, התמדה ואם תפעלו לאורם של חוקי המשיכה. הסבר מפורט באשר לחוקי המשיכה תקבלו בהמשך. בוודאי שאלתם את עצמכם לא פעם, "מדוע לא הולך לי בחיים?" או "מהי תכלית חיי?" או שאמרתם לעצמכם "אני משקיע בעבודה, בלימודים, בזוגיות ודבר לא מצליח על פי הציפיות שלי, מגיע לי יותר." ואתם חשים כאילו אתם דורכים במקום.
רובנו קמים בבוקר, הולכים לעבודה או ללימודים, חוזרים הביתה מתוסכלים, עצבניים ולא מסופקים. חיים כמו על פס ייצור, ללא אמונה, ללא נשמה וללא אהבה למה שאנו עושים. למה? התשובה הרווחת תטען "כי כך זה בחיים, כדי לשרוד צריך לעבוד קשה." זו גישה שניתנת לשינוי. לא תאמינו עד כמה החיים יכולים להיות פשוטים, אם רק תעקבו אחר ההוראות בספר זה ותיישמו אותן במלואן, כי אז עשויים חייכם להשתנות ללא היכר.
בהמשך הספר תתוודעו לכל הסודות, תרכשו כלים ותקבלו הנחיות ברורות כיצד לפעול נכון על פי חוקי המשיכה ללא פילוסופיות מתחכמות. תלמדו כיצד להגשים כל דבר שתרצו בכל התחומים ולהשיג את כל המטרות שהצבתם לפניכם. אם רק תהיו סבלניים הכול ייפתח לפניכם, אתם תגידו לעצמכם "איך לא עשיתי את זה לפני כן." ובכלל, איכות חייכם תשתנה, תהפכו להיות רגועים יותר, אהובים יותר על הסובבים אתכם, סבלניים יותר: בכביש, כלפי הסובבים אתכם בעבודה, בבית ובכלל. והחשוב מכול, תוכלו לחשב מסלול מחדש, מסלול הרבה יותר מאושר ומעושר. תוכלו לעצב את חייכם כרצונכם, להגשים חלומות שעד היום לא האמנתם שהם אפשריים, אם זה בתחום הכספי, הזוגי, הקריירה ובכלל בכל נושא או תחום שתחשקו בו.
ספר זה נכתב, לפי דעתי, בדרך הקלה והידידותית ביותר ליישום ומבוסס ברובו על הניסיון האישי שלי, של לקוחות ואנשים קרובים ששינו את חייהם במגוון תחומים. שורות אלה נכתבות כדי לתת מענה לכל אלה שרוצים לפעול לשינוי מיידי בחייהם, בלי להיות מותשים על ידי הסברים מפורטים ומסובכים מדי, ולכל אלה שאינם מסופקים מחייהם ורוצים לקבל יותר בכל התחומים בקלות וללא מאמץ.

לרכישת הגירסה המודפסת

88 ש"ח + 11 ש" דמי משלוח

לרכישת עותק דיגיטלי

44 + 4 ש"ח משלוח מוצפן

רוצים להזמין כמות ספרים כמתנות לקבוצה, לקוחות, עובדים, בני משפחה?
עם הנחה משמעותית ביותר שיהיה לכם כדאי?!

מלאו את הפרטים ואשלח לכם הצעת מחיר כדאית!

מלאו את הפרטים מטה ונציג המכירות יצור עמכם קשר 

לפרטים נוספים, צרו קשר עם יובל טביב
052-2593142 |  yuvalta8@gmail.com

אתר: www.yuvaltabib.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.